KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808419

nr 1480 8419

Carl Riddersporre

(1883-1945), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 46x63 cm, yttermått inklusive ram: 55x75 cm

Carl Riddersporre, svensk bildkonstnär född 1883, död 1945.

Utrop:

500 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:59:37

Carl Riddersporre

Läs mer om Carl Riddersporre